Lajme
VR

Mundësi të reja biznesi!!! Dritat e pasme me dizajn të plotë të Chevrolet Silverado ju ndihmojnë të fitoni porosi

prill 25, 2023
Mundësi të reja biznesi!!! Dritat e pasme me dizajn të plotë të Chevrolet Silverado ju ndihmojnë të fitoni porosi

Ne lançuam dritën e pasme siliverado në fund të marsit 2023, është një produkt krejt i ri në treg, i shitur vetëm në faqen tonë të internetit. Situata nuk ishte shumë e mirë në fillim, sepse shfaqja e një produkti të ri duhet të vërtetohet nga tregu nëse ai mund të përmbushë kërkesën e klientit. Por për fat të mirë, ne takuam Alex, një klient amerikan që guxoi të sfidonte dhe kishte njohuri. Le të shohim se si e kemi marrë porosinë e tij.


2023.04.06:ne morëm pyetje nga Alex, ai shprehu interes për dritat tona të pasme"Sidomos llambat e pasme të reja 99-02 Silverado që pashë se i keni në dispozicion

Për të qenë i sinqertë, ne nuk e kemi testuar këtë dritë të pasme siliverado në një makinë të vërtetë, nëse nuk është e përshtatshme, klienti do të ketë shumë probleme. Edhe pse Alex dëshiron 10 grupe, ne përsëri rekomandojmë që ai të bëjë një provë përpara se të vendosë nëse do të blejë me shumicë, ai mori këshillën tonë.

Pas 13 ditësh, ne morëm përsëri një letër nga Aleksi, tha aiatij i pëlqyen dritat tona të pasme dhe vendosi të porosiste një sasi të madhe.  Çfarë lajmi emocionues! Është një inkurajim i madh për ne që të marrim porosi nga klientët në më pak se një muaj pas lançimit të dritave të pasme të reja led. Na ka treguar edhe një video provë, duket bukur në makinë. Shumë faleminderit për Alex,zgjidh një problem për të cilin nuk jemi të sigurt.

 

Nuk është e lehtë për një produkt të ri të fitojë vëmendje në treg dhe të fitojë para. Aukma si prodhues, kur bëjmë një produkt të ri, duhet të shpenzojmë shumë kohë duke hulumtuar atributet e produktit; pas prodhimit të një produkti të ri, ne duhet të përpiqemi maksimalisht për të fituar besimin e klientëve dhe të besojmë se produktet tona janë të një cilësie të lartë me potencial. 


Ne kemi punuar në këtë mënyrë për 9 vjet. Hulumtoni vazhdimisht tregun dhe lansoni produkte të reja. Sigurisht, çdo zhvillim produkti i ri është i domosdoshëm për sugjerimin e klientit. Shumë klientë do të na japin disa ide të reja, ose do të na kërkojnë të personalizojmë, ODM ose OEM, kështu që ne gjithashtu kemi një ndjenjë më të mprehtë të tregut.


Nëse jeni duke kërkuar për një produkt të ri për të tërhequr klientët tuaj, kjo dritë e pasme mund t'ju ndihmojë. Nëse dëshironi të personalizoni, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne do të kemi një ekip profesional për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje për ju.


Faleminderit per shikimin!


Na ndiqni në rrjetet sociale

Instagram:https://www.instagram.com/aukma_photoelectric/

Facebook:https://www.facebook.com/aukmaledlight

YouTube:https://www.youtube.com/channel/UCq_SvjsbB2arlIYwiRNXbrQInformata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip