Rastet
VR

Po kërkoni të përmirësoni dritat e pasme në Toyota Tacoma tuaj? 2016 UP Tacoma dritat e pasme LOOK RI!

Po kërkoni të përmirësoni dritat e pasme në Toyota Tacoma tuaj? 2016 UP Tacoma dritat e pasme LOOK RI!

Guangzhou Aukma Photoelectric co, Ltd është një fabrikë profesionale në lidhje me dritat e makinave, dritat e motoçikletave, me shumicë dhe pakicë. Ne gjithashtu surport ODM ose shërbim OEM. Këto dritat e pasme UP Tacoma 2016 janë prodhimi ynë i ri në fund të vitit 2022, kur doli në treg, pamja e tij unike dhe llambat me shkëlqim të lartë tërhoqën shpejt favorin e fansave të Tacoma në të gjithë botën. 


*Përputhshme me Tacoma 2016 - 2022

*Set i kompletuar përfshin anët e majta dhe të djathta

*Përputhshmëria SAE/DOT për përdorim në rrugë

*Bërë nga plastikë ABS e klasës OEM me cilësi të lartë

*Stil me bulona për instalim, nuk nevojitet modifikim, thjesht fut dhe luaj

*12 muaj garanci


Faleminderit për këtë video të shpërndarë nga një klient nga Iraku. Vendndodhja unike gjeografike e Irakut bën që gjithnjë e më shumë miq irakianë të kenë 4x4 jashtë rrugës së tyre, dhe Tacoma është një prej tyre. Për të përmirësuar sigurinë e drejtimit dhe për t'i dhënë Tacoma një pamje të përsosur, klientët do të zgjedhin këtë dritë të pasme për të zëvendësuar dritën origjinale. Dritat e pasme LED përdorin rruaza LED premium, dhe burimi i dritës është më i përqendruar dhe më i ndritshëm, Besueshmëri e lartë dhe  mund të punojë në të gjitha kushtet e motit.


Nëse ju pëlqen kjo video ose ju pëlqen dritat tona të pasme, ju lutemi na kontaktoni me emailinfo@wukmaled.com ose na dërgoni komentet tuaja në artikullin tonë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt!






Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip