Na kontaktoni

VR

KONTAKTONI INFORMACION

Wukma ka njohuri profesionale për dritat e automobilave dhe përvojë të pasur në prodhim, Jeni të mirëpritur ngrohtësisht në dritat me shumicë. Shërbimet profesionale OEM/ODM ofrohen për ju.
 • tel
  tel
  86-020 - 3629 8485
 • email
  email
  info@wukmaled.com
 • Whatsapp
  Whatsapp
  +86 13297349694
 • Shtoni
  Shtoni
  Dhoma 506, Nr.1400, rruga Baiyun në veri, rruga Yongping, Guangzhou, Guangdong, Kinë. Kodi postar: 510440
LIKONI ME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip